18 – Sølvhold 7 mands

Stilling

18 - Sølvhold 7 mands

Pl.KlubKVUT+-Diff.P
1Ringe Boldklub21152482354747
2FC – United21115581562538
3Statsfængslet Nyborg21122770591138
4Sanderum Boldklub20110984592533
5SUB Ullerslev2193980582230
6Boldklubben Posten2174107268425
7Aunslev IF2171135685-2922
8Marslev Boldklub Fodbold20211749154-1057

 

Kampe

Kampoversigt for den enkelte klub: Aunslev BK PostenFC UnitedMarslevRingeSanderumStatsfængsletSUB Ullerslev

 

18 – Sølvhold 7 mands

DatoKampTidspunkt/resultatDetaljer
2017-04-03 18:30:363. april 2017 Statsfængslet Nyborg vs SUB Ullerslev4 - 2Detaljer
2017-04-03 18:30:373. april 2017 Ringe Boldklub vs Boldklubben Posten1 - 1Detaljer
2017-04-03 18:30:433. april 2017 FC – United vs Marslev Boldklub Fodbold3 - 0Detaljer
2017-04-03 18:30:553. april 2017 Sanderum Boldklub vs Aunslev IF4 - 1Detaljer
2017-04-10 18:45:0410. april 2017 Marslev Boldklub Fodbold vs Ringe Boldklub0 - 3Detaljer
2017-04-10 18:45:0610. april 2017 Boldklubben Posten vs Statsfængslet Nyborg3 - 1Detaljer
2017-04-10 18:45:2010. april 2017 Aunslev IF vs FC – United1 - 4Detaljer
2017-04-10 18:45:2610. april 2017 SUB Ullerslev vs Sanderum Boldklub0 - 3Detaljer
2017-04-24 19:00:0624. april 2017 Statsfængslet Nyborg vs Marslev Boldklub Fodbold7 - 1Detaljer
2017-04-24 19:00:1624. april 2017 Ringe Boldklub vs Aunslev IF2 - 4Detaljer
2017-04-24 19:00:5324. april 2017 Boldklubben Posten vs SUB Ullerslev6 - 1Detaljer
2017-04-24 19:00:5724. april 2017 FC – United vs Sanderum Boldklub3 - 7Detaljer
2017-05-01 19:00:081. maj 2017 Sanderum Boldklub vs Ringe Boldklub1 - 0Detaljer
2017-05-01 19:00:251. maj 2017 Marslev Boldklub Fodbold vs Boldklubben Posten1 - 11Detaljer
2017-05-01 19:00:401. maj 2017 SUB Ullerslev vs FC – United1 - 6Detaljer
2017-05-01 19:00:571. maj 2017 Aunslev IF vs Statsfængslet Nyborg1 - 3Detaljer
2017-05-08 19:00:148. maj 2017 Boldklubben Posten vs Aunslev IF2 - 5Detaljer
2017-05-08 19:00:328. maj 2017 Statsfængslet Nyborg vs Sanderum Boldklub1 - 0Detaljer
2017-05-08 19:00:368. maj 2017 Ringe Boldklub vs FC – United4 - 4Detaljer
2017-05-08 19:00:458. maj 2017 Marslev Boldklub Fodbold vs SUB Ullerslev3 - 10Detaljer
2017-05-15 19:00:1315. maj 2017 Sanderum Boldklub vs Boldklubben Posten5 - 1Detaljer
2017-05-15 19:00:3015. maj 2017 FC – United vs Statsfængslet Nyborg3 - 3Detaljer
2017-05-15 19:00:4115. maj 2017 SUB Ullerslev vs Ringe Boldklub5 - 1Detaljer
2017-05-15 19:00:4115. maj 2017 Aunslev IF vs Marslev Boldklub Fodbold4 - 3Detaljer
2017-05-22 19:00:0322. maj 2017 Boldklubben Posten vs FC – United0 - 6Detaljer
2017-05-22 19:00:2022. maj 2017 Statsfængslet Nyborg vs Ringe Boldklub1 - 5Detaljer
2017-05-22 19:00:4222. maj 2017 Marslev Boldklub Fodbold vs Sanderum Boldklub2 - 8Detaljer
2017-05-22 19:00:4422. maj 2017 Aunslev IF vs SUB Ullerslev2 - 7Detaljer
2017-05-29 19:00:0129. maj 2017 Boldklubben Posten vs Ringe Boldklub4 - 1Detaljer
2017-05-29 19:00:3629. maj 2017 Aunslev IF vs Sanderum Boldklub3 - 6Detaljer
2017-05-29 19:00:4529. maj 2017 Marslev Boldklub Fodbold vs FC – United3 - 5Detaljer
2017-05-29 19:00:4629. maj 2017 SUB Ullerslev vs Statsfængslet Nyborg8 - 4Detaljer
2017-06-05 19:00:045. juni 2017 FC – United vs Aunslev IF6 - 4Detaljer
2017-06-05 19:00:195. juni 2017 Statsfængslet Nyborg vs Boldklubben Posten4 - 3Detaljer
2017-06-05 19:00:265. juni 2017 Sanderum Boldklub vs SUB Ullerslev5 - 6Detaljer
2017-06-05 19:00:465. juni 2017 Ringe Boldklub vs Marslev Boldklub Fodbold12 - 3Detaljer
2017-06-12 19:00:0812. juni 2017 SUB Ullerslev vs Boldklubben Posten1 - 1Detaljer
2017-06-12 19:00:4312. juni 2017 Marslev Boldklub Fodbold vs Statsfængslet Nyborg5 - 8Detaljer
2017-06-12 19:00:4712. juni 2017 Aunslev IF vs Ringe Boldklub0 - 6Detaljer
2017-06-12 19:00:5812. juni 2017 Sanderum Boldklub vs FC – United4 - 8Detaljer
2017-06-19 19:00:1119. juni 2017 Statsfængslet Nyborg vs Aunslev IF4 - 0Detaljer
2017-06-19 19:00:3219. juni 2017 Ringe Boldklub vs Sanderum Boldklub3 - 0Detaljer
2017-06-19 19:00:5019. juni 2017 FC – United vs SUB Ullerslev3 - 3Detaljer
2017-06-19 19:00:5319. juni 2017 Boldklubben Posten vs Marslev Boldklub Fodbold8 - 5Detaljer
2017-06-26 19:00:0526. juni 2017 Aunslev IF vs Boldklubben Posten1 - 7Detaljer
2017-06-26 19:00:2126. juni 2017 Sanderum Boldklub vs Statsfængslet Nyborg5 - 3Detaljer
2017-06-26 19:00:3926. juni 2017 FC – United vs Ringe Boldklub2 - 5Detaljer
2017-06-26 19:00:4926. juni 2017 SUB Ullerslev vs Marslev Boldklub Fodbold9 - 0Detaljer
2017-08-07 19:00:097. august 2017 Boldklubben Posten vs Sanderum Boldklub3 - 4Detaljer
2017-08-07 19:00:177. august 2017 Statsfængslet Nyborg vs FC – United4 - 3Detaljer
2017-08-07 19:00:527. august 2017 Marslev Boldklub Fodbold vs Aunslev IF2 - 2Detaljer
2017-08-07 19:00:557. august 2017 Ringe Boldklub vs SUB Ullerslev3 - 1Detaljer
2017-08-14 19:00:2514. august 2017 Sanderum Boldklub vs Marslev Boldklub Fodbold20 - 2Detaljer
2017-08-14 19:00:2614. august 2017 SUB Ullerslev vs Aunslev IF3 - 0Detaljer
2017-08-14 19:00:4114. august 2017 FC – United vs Boldklubben Posten4 - 4Detaljer
2017-08-14 19:00:4914. august 2017 Ringe Boldklub vs Statsfængslet Nyborg5 - 2Detaljer
2017-08-21 19:00:1521. august 2017 Sanderum Boldklub vs Aunslev IF4 - 6Detaljer
2017-08-21 19:00:2621. august 2017 FC – United vs Marslev Boldklub Fodbold4 - 5Detaljer
2017-08-21 19:00:4221. august 2017 Statsfængslet Nyborg vs SUB Ullerslev3 - 2Detaljer
2017-08-21 19:00:5521. august 2017 Ringe Boldklub vs Boldklubben Posten5 - 1Detaljer
2017-08-28 19:00:3028. august 2017 Marslev Boldklub Fodbold vs Ringe Boldklub2 - 9Detaljer
2017-08-28 19:00:3528. august 2017 SUB Ullerslev vs Sanderum Boldklub0 - 3Detaljer
2017-08-28 19:00:3728. august 2017 Boldklubben Posten vs Statsfængslet Nyborg0 - 3Detaljer
2017-08-28 19:00:5128. august 2017 Aunslev IF vs FC – United1 - 6Detaljer
2017-09-04 18:45:034. september 2017 Ringe Boldklub vs Aunslev IF3 - 0Detaljer
2017-09-04 18:45:164. september 2017 FC – United vs Sanderum Boldklub3 - 0Detaljer
2017-09-04 18:45:304. september 2017 Statsfængslet Nyborg vs Marslev Boldklub Fodbold7 - 0Detaljer
2017-09-04 18:45:494. september 2017 Boldklubben Posten vs SUB Ullerslev2 - 2Detaljer
2017-09-11 18:30:0411. september 2017 Aunslev IF vs Statsfængslet Nyborg7 - 1Detaljer
2017-09-11 18:30:1711. september 2017 Sanderum Boldklub vs Ringe Boldklub0 - 3Detaljer
2017-09-11 18:30:2611. september 2017 Marslev Boldklub Fodbold vs Boldklubben Posten7 - 5Detaljer
2017-09-11 18:30:3411. september 2017 SUB Ullerslev vs FC – United0 - 3Detaljer
2017-09-18 18:15:1818. september 2017 Boldklubben Posten vs Aunslev IF3 - 5Detaljer
2017-09-18 18:15:3018. september 2017 Marslev Boldklub Fodbold vs SUB Ullerslev1 - 11Detaljer
2017-09-18 18:15:3618. september 2017 Statsfængslet Nyborg vs Sanderum Boldklub4 - 2Detaljer
2017-09-18 18:15:5318. september 2017 Ringe Boldklub vs FC – United5 - 0Detaljer
2017-09-25 18:00:0625. september 2017 SUB Ullerslev vs Ringe Boldklub3 - 4Detaljer
2017-09-25 18:00:3725. september 2017 Sanderum Boldklub vs Boldklubben Posten3 - 7Detaljer
2017-09-25 18:00:4025. september 2017 Aunslev IF vs Marslev Boldklub Fodbold8 - 4Detaljer
2017-09-25 18:00:4825. september 2017 FC – United vs Statsfængslet Nyborg2 - 2Detaljer
2017-10-02 17:45:072. oktober 2017 Boldklubben Posten vs FC – United0 - 3Detaljer
2017-10-02 17:45:212. oktober 2017 Statsfængslet Nyborg vs Ringe Boldklub1 - 2Detaljer
2017-10-02 17:45:342. oktober 2017 Marslev Boldklub Fodbold vs Sanderum Boldklub 17:45:3417:45Detaljer
2017-10-02 17:45:482. oktober 2017 Aunslev IF vs SUB Ullerslev1 - 5Detaljer