18 – Sølvhold 7 mands

Stilling

18 - Sølvhold 7 mands

Pl.KlubKVUT+-Diff.P
1Ringe Boldklub21152482354747
2FC – United21115581562538
3Statsfængslet Nyborg21122770591138
4Sanderum Boldklub20110984592533
5SUB Ullerslev2193980582230
6Boldklubben Posten2174107268425
7Aunslev IF2171135685-2922
8Marslev Boldklub Fodbold20211749154-1057

 

Kampe

Kampoversigt for den enkelte klub: Aunslev BK PostenFC UnitedMarslevRingeSanderumStatsfængsletSUB Ullerslev

 

18 – Sølvhold 7 mands

DatoKampTidspunkt/resultatDetaljer