7 – Super Old Boys info

BK Stjernen

Ansvarlig: Claus Nielsen Tlf. 22 54 48 45
E-mail: Cnielsen1982@hotmail.com
Spillested: Gammel Skårupvej 3, 5700 Svendborg
Egnet lys + trøjer: Nej / Rød

Faaborg Old Boys

Ansvarlig: Jesper Buk Tlf. 25 56 44 33
E-mail: Jesperbuk@yahoo.dk
Spillested: Faaborg Stadion Stadionvej 4, 5600 Faaborg tlf. 62 61 09 13
Egnet lys + trøjer: Ja / Hvid

Faldsled/Svanninge SG&I

Ansvarlig: Flemming Lunde Tlf. 23 29 99 91
E-mail: Flemminglunde@stofanet.dk
Spillested: Svanninge Hallen Kirkegyden 29, 5642 Millinge Tlf. 62 61 81 83
(kampe med lys spilles på kunstgræs)
Egnet lys + trøjer: Ja / Grøn

Krarup/Espe

Ansvarlig: Bruno Rasmussen Tlf. 25 40 28 02
E-mail: br@dymak.dk
Spillested: Espe Hallen Skovvej 15, 5750 Ringe Tlf. 62 66 15 10
Egnet lys + trøjer: Nej / Blå/hvid stribet

Kværndrup Boldklub

Ansvarlig: Allan Mortensen Tlf. 23 46 56 27
E-mail: a.mortensenlund@mail.tele.dk
Spillested: Kværndrup Stadion Vængevej 2 A, 5772 Kværndrup Tlf. 62 27 17 60
Egnet lys + trøjer: Ja / Gul

Nr. Lyndelse/Søby FC

Ansvarlig: Hasse Frimodt Tlf. 21 92 27 09
E-mail: Hasse@uao.dk
Spillested: v/Carl Nielsen Hallen Lumbyvej 62, 5792 Aarslev Tlf. 65 90 17 90
Egnet lys + trøjer: Nej / Rød

Nr. Søby BK

Ansvarlig: John Skaarup Tlf. 29 67 65 10
E-mail: jskaarup@pc.dk
Spillested: Nr.Søby Stadion, Stadionvænget 27 Nr.Søby, 5792 Aarslev
Egnet lys + trøjer: Ja / Blå

Rudkøbing Boldklub

Ansvarlig: Bjarne Bay Jacobsen Tlf. 62 51 31 11/20 51 13 19
E-mail: bbj@fynskebank.dk
Spillested: Rudkøbing Stadion Rue Mark 9, 5900 Rudkøbing Tlf. 62 51 19 31
Egnet lys + trøjer: Ja / Grå

Ryslinge Boldklub

Ansvarlig: Bjarne Foli Tlf. 27 63 21 61
E-mail: d.foli@ofir.dk
Spillested: Ryslingehallen Ellehavevej 1, 5856 Ryslinge Tlf. 62 67 18 00
Egnet lys + trøjer: Ja / Rød

Thurø Boldklub

Ansvarlig: Finn Moritzen Tlf.  24 47 98 44
E-mail: chartering@fortunaship.dk
Spillested: Thurø Stadion Rolf Krakes Vej 20 A, 5700 Svendborg Tlf. 62 20 62 40
Egnet lys + trøjer: Nej / Rød/blå stribet

Taarup IF

Ansvarlig: Finn Larsen Tlf. 40 30 91 29
E-mail: Finn2412@hotmail.dk
Spillested: Frørup Andelskasse Arena Sportsvænget 4, 5871 Frørup
Egnet lys + trøjer: Ja / Hvid