9 – Super Old Boys info

Allesø GF

Ansvarlig: Brian Hansen Tlf. 72 33 25 55
E-mail: brian_30@live.dk
Spillested: Spurvelundsvej 20 B 5270 Odense N Tlf. 65 97 85 65
Egnet lys + trøjer: Ja / Rød/Sort

B 1909

Ansvarlig: Lars Rasmussen Tlf. 22 54 64 63
E-mail: mail@odenselak.dk
Spillested: Gillestedvej 12, 5240 Odense NØ Tlf. 66 10 29 09
Egnet lys + trøjer: Ja / Rød

Båring GF

Ansvarlig:Nicky Christiansen Tlf. 30 22 97 58
E-mail: Nich@abena.dk
Spillested: Kærbyvej 2, Asperup
Egnet lys + Trøjer Ja / Rød/Hvid stribet

Ejby IK

Ansvarlig: Lars Vigsø Tlf. 21 24 62 21
E-mail: lars5592@gmail.com
Spillested: Ejby Stadion Halvej 5, 5592 Ejby Tlf. 64 46 19 00
Egnet lys + trøjer: Nej / Rød

Kgb (Klinte Grindløse)

Ansvarlig: Lars Justesen Tlf.  21 26 02 16
E-mail: Judijust@gmail.com
Spillested: Nørreby Skole Klintevej 48 B 5400 Bogense Tlf. 64 86 16 75
Egnet lys + trøjer: Nej/ Rød

KIF Middelfart

Ansvarlig: Jesper Frederiksen Tlf. 81 75 53 54   Poul Toft
E-mail: kauslundeifjesper@gmail.com  –  pst@vestfyns-dyrlaeger.dk
Spillested: Axel Knudsen Park Sportsvej 5-7 Kauslunde 5500 Middelfart
Egnet lys + trøjer: Nej / Rød

KRFK

Ansvarlig: Morten Hansen  Tlf. 25 22 90 08
E-mail: Morten@alex-andersen.dk
Spillested: Krogsbølle Stadion Krogsbølle Bygade 54, 5450 Otterup Tlf. 64 87 15 17
Egnet lys + trøjer: Ja / Orange

Middelfart MG & BK

Ansvarlig: Michael Hem Tlf. 31 73 58 53
E-mail: michael.hem@hotmail.com
Spillested: MG&BK Baner Færøvej 54, 5500 Middelfart
Egnet lys + trøjer: Ja / Blå

 

Skovby/Ore

Ansvarlig: Thomas Rasmussen Tlf. 30 95 85 44
E-mail: Rasmussenth@hotmail.com
Spillested: Forår Skovby Middelfartvej 3, 5400 Bognse
Efterår Nordfyns Friskole Ørbækvej 5 B, 5400 Bogense
Egnet lys + trøjer: Ja/ Gul