1 – Old Boys info

AC Odense

Ansvarlig: Sten Bruhn Tlf. 42 16 44 48
E-mail: sten.bruhn@gmail.com
Spillested: OKSON Park Østerbæksvej 125, 5000 Odense C Tlf. 66 12 53 33
Egnet lys + trøjer: Nej / Sort

Dalum IF

Ansvarlig: Michael Thomsen Tlf. 61 22 41 40
E-mail: mcm@nybolig.dk
Spillested: Dalumvej 95 D, 5250 Odense SV
Egnet lys + trøjer: Nej / Rød

DSIO

Ansvarlig: Kenneth Christiansen Tlf. 22 58 50 56
E-mail: kennethc400@gmail.com
Spillested: Provstegårdsskolen – Middelfartvej 180, 5200 Odense V
Egnet lys + trøjer: Nej / Pink

 

Middelfart MG & BK

Ansvarlig: Michael Hem Tlf. 31 73 58 53
E-mail: michael.hem@hotmail.com
Spillested: MG&BK Baner Færøvej 54, 5500 Middelfart Tlf. 64 41 14 99
Egnet lys + trøjer: Ja/ Blå

Morud IF

Ansvarlig: Lars Damsbo Tlf. 42 63 90 53
E-mail: larsdamsbo@gmail.com
Spillested: Idrætsvej 1, 5462 Morud v/Langesøhallen
Egnet lys + trøjer Ja / Lyseblå

Odense Boldklub

Ansvarlig: Claus Madsen Tlf. 24 82 32 25
E-mail: Cm@ose.dk
Spillested: Ådalen, Sdr. Boulevard 172, 5000 Odense C
Egnet lys + Trøjer: Ja / Blå/hvid stribet

Sanderum Boldklub

Ansvarlig: Søren Nanfeldt Tlf. 26 95 33 97
E-mail: nanfeldt73@gmail.com
Spillested: Vestfalen Stadion Holkebjergvej 45, 5250 Odense SV
Egnet lys + trøjer: Ja / Blå/hvid stribet

Søhus/Stige BK

Ansvarlig: Lars Gertsen Tlf. 26 20 95 25
E-mail: Lrgertsen@mail.dk
Spillested: Bispeengen3, 5270 Odense N
Egnet lys + trøjer: Nej / Hvid

ØB

Ansvarlig: Torben Hansen Tlf. 26 53 08 66
E-mail: LThansen@youmail.dk
Spillested: Østre Boldklub Arkonavej 10 B, 5000 Odense C Tlf. 66 12 01 34
Egnet lys + trøjer: Nej / Blå